Loading color scheme

Náš tým komunikoval dvouevent CzechOne & ProGolfTour

Druhý květnový týden byl ve znamení dvoueventu promotérské společnosti Česká 1 a PGA Germany na liberecké Ypsilonce. Nejprve v kvalifikačním turnaji Oaza Distribuce II Trophy by Atomic Drinks zvítězil skvělým výkonem 66 zlínský Aleš Kořínek před Ondřejem Lieserem, aby se pak ve vlastním turnaji série ProGolfTour (www.progolftour.de) s názvem EXTEC Trophy by Atomic Drinks utkalo na 146 profi golfistů z 10 zemí o 30.000 eur.

Ve skvělé mezinárodní konkurenci se prosadil dříve místní hráč Ondřej Lieser, obsadil dělené třetí místo a stal se dalším, v pořadí již pátým Čechem ve světovém žebříčku golfových profesionálů.

Náš tým se staral o PR, marketing a TV složku eventu (víc o výsledcích turnaje na http://www.czechone.cz/cs/novinky/na-ypsilonce-zvitezil-francouz-jouven.html), přenos odvysílá NovaSport1 a Sport5.

Na snímku zleva Ondřej Lieser (CZ), druhý Chris Robb (Skotsko), vítěz Richard Jouven (FRA) a Mathieu Decottignies Lafon (T3). Foto O. Mrákota, czechone.cz